نانو شیشه

 محافظ نانو شیشه

( car class sealing ) محافظ نانو شیشه خودرو  به صورت لایه ای نامرئی بر روی سطح شیشه قرار گرفته وضوح بافت شیشه را نیز تغییر نمی دهد ،  با اعمال محصول نانو بر روی شیشه و آئینه خودرو،  سطح بسیار شفاف می گردد . علاوه بر این کاملا آب گریز شده و دیدی واضح را برای راننده ایجاد می کند و شیشه و آئینه ها را  نچسب می کند به همین دلیل گرد و خاک، چربی، روغن، قیر، حشرات مرده و شیره گیاهان بر روی شیشه انباشته نمی شوند و هنگام رانندگی، باران و برف را به صورت قطره درآورده ، قابلیت دید را به شکل چشمگیری بهبود می بخشد و در اغلب مواقع خودرو را از برف پاکن جلو  بی نیاز می کند.

بروز تصادفات به علت عدم دید مناسب و کافی، به خصوص در شرایط جوی نا مساعد مانند باران و گرد و غبارمی باشد. لازم به ذکر است بهبود قابلیت دید راننده در جاده های خیس به معنی افزایش سرعت واکنش راننده در زمان وقوع یک حادثه غیر منتظره است، ( مطالعات علمی توسط شرکت نانو فیلم آمریکا ثابت کرده است که پوشش نانو باعث افزایش ۳۴ % دید هنگام رانندگی در شب می شود و یک ثانیه ترمز زدن را به جلو می اندازد ، برای سرعت ۹۹ کیلومتر بر ساعت این بدان معنی است که اتومبیل شما با فرض بهترین حالت مکانیکی ، ۲۷ متر زود تر می ایستد) از این رو بکارگیری این محصول به امنیت بیشتر سرنشینان خودرو خواهد انجامید.

مزایای استفاده :

• عدم نیاز به برف پاک کن در هنگام بارش برف و باران
• حذف کامل شوینده های شیمیایی و اسیدی
• شفافیت آئینه و شیشه ها با دید بسیارعالی در هنگام رانندگی و بارندگی
• تمیز کردن آسان در مقابل فضولات اسیدی پرندگان، حشرات شیره درختان و غیره

کاربرد :

شیشه وآیینه انواع خودرو اعم از خودروهای سنگین و سبک

شرایط استفاده و نگهداری :

قبل از اعمال محصول نانو، مایع درون شیشه شور اتومبیل را خالی و از آب پر نمایید.
مکان اجرای نانو بایستی سرپوشیده و بدور از تابش مستقیم نور آفتاب ، گرد و غبار و بارندگی باشد .
دمای محیط و سطح مورد نظر بین ۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد باشد .
دمای نگهداری بین +۵ تا +۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.
هنگام استفاده از AZ و نانو ، حتما از دستکش تمیز و یکبار مصرف استفاده نمائید تا اثر چربی و کثیفی پوست شما روی سطح باقی نماند.
دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود
این محصول خوراکی نبوده و از دسترس کودکان دور نگهداری شود.

نحوه استفاده :

۱- سطح مورد نظر را کاملا شسته و خشک نمایید ، سپس اسفنج نانو ( غول خاکستری ) را مرطوب نموده و سطح را با اسفنج کاملا تمیز کرده بطوری که اثر هیچگونه لکه ، چربی و یا کثیفی روی آن نماند سپس آثار به جا مانده اسفنج را از روی سطح با دستمال کاملا پاک نمایید .
۲ – محلول پیش تمیز کننده AZ را بر روی سطح اسپری نموده و با یکی از دستمال های موجود در بسته سطح را کاملا تمیز نمائید ، سپس سطح را با آب خالی شسته و کاملا خشک نمایید.
۳ : محلول نانو را بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید و با دستمال کاملا تمیز داخل بسته ، نانو را روی سطح یک دست نمایید بطوری که تمامی سطح آغشته به نانو گردد ، پس از۲۰ دقیقه دستمال مخصوص نانو را با محلول نانو آغشته و به صورت دورانی سطح مورد نظر را به آرامی ماساژ دهید . ( صرفا به جهت یک نواخت شدن بیشتر محلول نانو بر روی سطح ) نانو بعد از ۲۴ ساعت بر روی سطح سخت می گردد. در طول این مدت هیچگونه رطوبت ، گرد و خاک و یا کثیفی با سطح در تماس نباشد.

میزان استفاده :

محصول AZ بین ۲۰ تا ۲۵ میلی لیتر درمتر مربع ) هر ۵ پاف ۱ میلی لیتر می باشد )
محصول نانو بین ۱۵ تا ۲۵ میلی لیتر در هر متر مربع ) هر ۵ پاف ۱ میلی لیتر می باشد )

ماندگاری محصولات نانو :

حدود بیست هزار کیلومتر یا یک سال
برای ماندگاری اثر نانو پس از اجرا به هیچ عنوان از مواد شوینده برای شستشو استفاده نگردد . (شستشو فقط با آب خالی و دستمال)

 images (2)images (4)images (3)

شیشه اتومبیل نعمتی

رفتن به نوارابزار